Autoryzowany serwis Atlantic

Dzięki podpisanego kontraktu z Grupą ATLANTIC Polska firma JK Team sp. z o.o. została autoryzowanym serwisantem, instalatorem oraz partnerem handlowym Atlantic. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zapewnić pierwsze uruchomienie urządzeń, opiekę gwarancyjną oraz wsparcie techniczne nad urządzeniami ATLANTIC.
Naszą przewagą nad konkurencją jest to, że my zajmujemy się całą instalacją i obsługą, a nie pozostawiamy klienta w rękach zewnętrznych firm.
atlantic_pompa

Zgłoszenie Serwisowe

Zarejestruj nowe zgłoszenie serwisowe:

Dane zgłaszającego:

JK Team + Atlantic

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym, autoryzowanym instalatorem oraz autoryzowanym serwisantem Pomp Ciepła Atlantic, co sprawia, że zajmujemy się pełną obsługą urządzeń tej marki. Dzięki temu nasze usługi są najwyższej jakości, a klienci zyskują pełną ochronę swojej inwestycji.

Inni wykonawcy na rynku oferują tylko montaż urządzeń, a inne autoryzowane etapy i świadczenie usług gwarancyjnych zlecają zewnętrznym firmom posiadającym autoryzację. My wychodzimy do klienta z pełną obsługą, co oznacza, że łatwiej jest dbać o inwestycję klienta w przypadku, gdzie wszystko robi tylko jedna firma – JK TEAM.

Proces serwisowy

W naszej ofercie znajduje się pełen zakres usług serwisowych, włącznie z diagnozowaniem i naprawami. Proces serwisowy rozpoczyna się od zgłoszenia usterki, a następnie nasz wykwalifikowany personel przeprowadza profesjonalną diagnozę i weryfikację problemu. Następnie, w zależności od potrzeb, wykonujemy niezbędne naprawy lub konserwację urządzenia.

Jeśli potrzebujesz serwisu urządzeń marki Atlantic, nie musisz ich u nas montować. Realizujemy prace serwisowe na wszystkich urządzeniach, niezależnie od tego, kto je zainstalował.

Gwarancja Atlantic

Ważne jest, żeby zwrócić uwagę na to, że nasze usługi są w pełni zgodne z wytycznymi producenta urządzeń.

Prace serwisowe wykonywane przez nas są objęte gwarancją, tak jak w przypadku podstawowego serwisu bezpośrednio przez Atlantic. Dzięki temu nasi klienci zyskują pełną ochronę swojej inwestycji i mają pewność, że ich urządzenia są w najlepszych rękach.