PROMOCJE

Witaj na podstronie z promocjami JKTEAM na Pradznatury.pl – Twoim źródle najnowszych i najkorzystniejszych ofert związanych z energią odnawialną i klimatyzacją. Znajdziesz tutaj promocje na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii oraz klimatyzatory. Przejrzyj oferty i przekonaj się, jakie korzyści możesz czerpać dzięki naszym produktom.

Obecnie trwające promocje:

Fotowoltaika

MODUŁY JA SOLAR 460W + FALOWNIK [ FOXESS lub GOODWE ]

Zachęcamy do zainwestowania w moduły fotowoltaiczne JA SOLAR 460W – idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnego i wydajnego źródła energii. Moduły te cechują się bardzo wysoką sprawnością, dzięki czemu można cieszyć się maksymalnym wykorzystaniem energii słonecznej.

Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz możliwość wyboru falownika marki FOXESS lub GOODWE. Oba modele są świetnie dopasowane do modułów JA SOLAR i charakteryzują się niezwykłą niezawodnością oraz wydajnością. Dzięki nim można cieszyć się jeszcze większymi korzyściami z wykorzystania energii słonecznej.

Jeśli jednak szukasz jeszcze większej elastyczności, w naszej ofercie znajdziesz także możliwość dobrania dodatkowych elementów. Możesz zmienić falownik na falownik hybrydowy GOODWE ET+ lub wybrać do zestawu akumulatory PylonTech Force H2. Oczywiście takie zmiany wymagają indywidualnej wyceny, ale gwarantujemy, że zawsze znajdziemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nie czekaj, już dziś zainwestuj w moduły fotowoltaiczne JA SOLAR 460W i ciesz się niezależnością energetyczną!

Dostępne modele objęte promocją:

33 900 zł

BRUTTO (8% VAT)

Pompy Ciepła

POMPY CIEPŁA EXTENSA oraz EXCELIA AI TRI DUO

Pompa ciepła typu powietrze-woda. Wysoka sprawność i zaawansowane technologie, oraz wbudowany zbiornik c.w.u. o pojemności 190 litrów, zamknięte w kompaktowej obudowie.

Moduł wewnętrzny – Moduł ten montowany jest wewnątrz budynku. Składa się on ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowanym zestawem grzałek o łącznej mocy do 9 kW. Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia.

Moduł zewnętrzny – Moduł ten montowany jest na zewnątrz budynku. Składa się on z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie. Automatyka sterująca jego pracą (VPAM) umożliwia płynną pracę sprężarki z wykorzystaniem 10-stopniowego systemu modulacji mocy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 46 dB.

Dostępne modele objęte promocją:

Excelia AI Tri Duo:

42 900 zł

BRUTTO (8% VAT)

44 900 zł

BRUTTO (8% VAT)

Extensa AI Tri Duo:

34 900 zł

BRUTTO (8% VAT)

35 900 zł

BRUTTO (8% VAT)

38 900 zł

BRUTTO (8% VAT)

Klimatyzatory

Wszystkie Klimatyzatory marki AUX 

Klimatyzatory marki AUX to innowacyjne rozwiązania, które łączą w sobie wysoką jakość wykonania z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu oferują użytkownikom nie tylko maksymalny komfort, ale także oszczędność energii i ochronę środowiska. Klimatyzatory AUX charakteryzują się cichą pracą, łatwym montażem oraz intuicyjną obsługą, co sprawia, że są idealnym wyborem zarówno dla domów, jak i biur czy innych pomieszczeń komercyjnych.

WYCENA INDYWIDUALNA