Fotowoltaika Wrocław, Dolnośląskie

Postaw na jakość i nie płać już więcej rachunków za prąd!

Instalacje fotowoltaiczne – energia elektryczna przyszłości.

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się pozyskiwanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych. Prąd można uzyskać także za pośrednictwem paneli słonecznych. Fotowoltaika przynosi wiele korzyści użytkownikom. Pochodząca z tego źródła energia jest znacznie tańsza w eksploatacji (trzeba tylko ponieść jednorazowy wydatek na jej zainstalowanie w kwocie około 20 tys. zł), a proces jej wytwarzania nie wiąże się z generowaniem niebezpiecznych dla środowiska naturalnego zanieczyszczeń. Warto mieć świadomość, że instalacje fotowoltaiczne nie wymagają obsługi. Po ich zamontowaniu na dachu domu prywatnego czy obiektu użyteczności publicznej działają one automatycznie, gromadząc energię słoneczną i przetwarzając ją na prąd. 

fotowoltaika wrocław dolnośląskie

Systemy fotowoltaiczne o mocy nieprzekraczającej 50 kW można zainstalować w dowolnym miejscu bez konieczności uzyskania zezwolenia. Fotowoltaika to inwestycja, która zwraca się w całości po około 7 latach. Warto postarać się o jej dofinansowanie ze środków unijnych.

Fotowoltaika – tania energia elektryczna w zasięgu ręki

Jesteś z Wrocławia lub z innego miasta znajdującego się w województwie dolnośląskim? W takim razie dobrze trafiłeś! Firma Prąd z Natury na Twoje życzenie podejmie się zamontowania instalacji fotowoltaicznych we wskazanym przez Ciebie miejscu. Nie musi to być koniecznie dach budynku. W większości przypadków równie dobrze sprawdzają się instalacje fotowoltaiczne przymocowane do balustrad balkonowych albo tarasowych bądź umieszczone na ogrodzeniach lub pobliskich drzewach. Trzeba przy tym pamiętać o konieczności usytuowania paneli po stronie południowej tak, aby miały one nieograniczony dostęp do promieni słonecznych.

Panele fotowoltaiczne podłącza się do dotychczasowej instalacji elektrycznej, zwykle do skrzynki rozdzielczej. Do ich prawidłowego działania niezbędne jest zastosowanie falownika wytwarzającego energię elektryczną.

Już dziś skorzystaj z usług firmy Prąd z Natury z Wrocławia w województwie dolnośląskim. Gwarantujemy, że nigdy nie pożałujesz swojej decyzji.

1.

Spotkanie z naszym konsultantem.

Szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, styl życia oraz projekt, który będziemy realizować. Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o dodatkowych możliwościach.

2.

Przejście do realizacji.

Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie własną elektrownią słoneczną, której pozazdroszczą Ci znajomi oraz rodzina!

3.

Montażi satysfakcja.

Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, konfiguracja i możesz w pełni cieszyć się z własnej elektrowni… Twoje marzenia się spełniły. Gratulujemy!

Poświęć 5 minut przedstawimy Ci wycenę na Twój własny, darmowy prąd:

Formularz wyceny Twojej instalacji

Leave this field blank
zł/mies.
Regulamin i polityka prywatności znajdują się w stopce strony.