Tworzymy efektywne instalacje dla firm!

Postaw na jakość i nie płać już więcej rachunków za prąd!

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele instalacji fotowoltaicznych. Do każdej z nich podchodziliśmy i do dzisiaj podchodzimy, jakby była najważniejszą w historii naszej firmy.

Obecnie coraz częściej da się zauważyć panele fotowoltaiczne montowane na dachach budynków mieszkalnych. Jednak równie dużym zainteresowaniem cieszy się fotowoltaika dla firm. Tego rodzaju rozwiązanie to przede wszystkim szansa na znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych i zredukowanie rachunków za prąd nawet do zera! Fotowoltaika obecnie jest na tyle rozwinięta, że panele zachwycają wydajną pracą i ogromną trwałością. Potwierdzają to sami producenci, którzy zwykle udzielają na swoje urządzenia 10-letnich gwarancji.

instalacje fotowoltaiczne wrocław dolnośląskie

Tworzymy efektywne instalacje dla firm!

Biznesmeni coraz rzadziej muszą być przekonywani o zaletach fotowoltaiki. Jest ich jednak tak wiele, że nie każdy zdaje sobie sprawę ze wszystkich korzyści, jakie przynosi montaż paneli. Tymczasem warto pamiętać, że fotowoltaika dla firm to

  • ogromne oszczędności – jednorazowa inwestycja pozwala się cieszyć darmowym prądem nawet przez 30 lat,
  • niezależność energetyczna – możliwość zapomnienia o awariach sieci czy stale rosnących cenach prądu,
  • „zielona”, czysta, ekologiczna energia – bardziej odpowiedzialny biznes i korzystny wizerunek w czasach, w których coraz więcej osób dba o środowisko,
  • możliwość magazynowania nadwyżek wyprodukowanej energii i korzystania z nich np. zimą – w ramach umowy prosumenckiej z dostawcą prądu, dostępnej od niedawna dla małych i średnich przedsiębiorców.

Nowoczesne panele zamontowane w ramach starannie zaprojektowanej instalacji pomogą Ci zadbać o oszczędności w firmie i komfort prowadzenia biznesu. Prawidłowy dobór rozwiązań to również szybki zwrot kosztów poniesionych na inwestycję. Przenieś swoją firmę w przyszłość już teraz!

1.

Spotkanie z naszym konsultantem.

Szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, styl życia oraz projekt, który będziemy realizować. Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o dodatkowych możliwościach.

2.

Przejście do realizacji.

Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie własną elektrownią słoneczną, której pozazdroszczą Ci znajomi oraz rodzina!

3.

Montażi satysfakcja.

Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, konfiguracja i możesz w pełni cieszyć się z własnej elektrowni… Twoje marzenia się spełniły. Gratulujemy!

Jeśli interesuje Cię fotowoltaika dla firm i jesteś właścicielem biznesu w Oleśnicy lub okolicach, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Dysponujemy szerokim wyborem nowoczesnych, niezawodnych rozwiązań oraz doświadczeniem, które pomaga doradzać naszym klientom w zakresie optymalnego doboru urządzeń.

Poświęć 5 minut przedstawimy Ci wycenę na Twój własny, darmowy prąd:

Formularz wyceny Twojej instalacji

Leave this field blank
zł/mies.
Regulamin i polityka prywatności znajdują się w stopce strony.