FOTOWOLTAIKA DLA DOMU

Tworzymy efektywne instalacje dla Twojego domu!

W celu zmniejszenia rachunków za prąd, polecamy zastosowanie coraz bardziej popularnej technologii, jaką jest fotowoltaika. Dla domu, który jest nowoczesny i funkcjonuje w zgodzie ze standardami ekologii, stanowi ona podstawowe źródło energii elektrycznej. Działanie instalacji opiera się na przetwarzaniu promieni słonecznych na prąd.

Wysoki roczny poziom zwrotu z inwestycji i gwarancja zadowolenia!

Wyślę do Ciebie wyłącznie sprawdzone ekipy montażowe. Pomagam klientom w załatwieniu wszelkich formalności, wniosków, zgłoszeń. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie.

Postaw na jakość i nie płać już więcej rachunków za prąd!
fotowoltaika

Poświęć 5 minut przedstawimy Ci wycenę na Twój własny, darmowy prąd:

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele instalacji fotowoltaicznych. Do każdej z nich podchodziliśmy i do dzisiaj podchodzimy, jakby była najważniejszą w historii naszej firmy.

Nowoczesny dom to dom oszczędny, komfortowy i przyjazny środowisku. Dlatego fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. To technologia, która pozwala przetwarzać energię słoneczną na energię elektryczną wykorzystywaną do zasilania domowych sprzętów, systemów i oświetlenia. Dzięki jej dopracowaniu nowoczesne instalacje fotowoltaiczne z powodzeniem pracują przez cały rok, nie tylko podczas słonecznej pogody! Opłacalność tego rodzaju inwestycji zwiększają też przepisy pozwalające na magazynowanie wytworzonych podczas letnich miesięcy nadwyżek prądu i korzystanie z nich zimą. Dzięki temu instalacje PV coraz częściej powalają zredukować rachunki za prąd do zera!

Co niezwykle ważne, fotowoltaika jest tak opłacalna również ze względu na wyjątkową trwałość paneli oraz ich bezobsługowość. Nie generują one żadnych kosztów związanych z utrzymaniem i są praktycznie bezawaryjne. Dlatego instalacja fotowoltaiczna to zwykle jednorazowa inwestycja, z której profity czerpiesz przez kolejne dziesięciolecia. Większość producentów deklaruje bowiem, że panele nawet po 25 latach wciąż zachowują bardzo dobrą sprawność (na poziomie 80 – 85% pierwotnej wydajności). Tymczasem inwestycja w ich montaż potrafi się zwrócić nawet po 6 – 7 latach, szczególnie jeśli skorzystasz z szeroko dostępnych dotacji. Dalsze użytkowanie to już czysty zysk dla Twojej rodziny!

Obecny czas jest jednym z najlepszych, by zainwestować w instalacje PV. Osoby prywatne i firmy mają szeroki dostęp do różnego rodzaju form dofinansowania – począwszy od bezzwrotnych dotacji, a skończywszy na bardzo korzystnych pożyczkach. Jednocześnie dostępne na rynku panele wyróżniają się:

  • wysoką wydajnością pracy – również w warunkach zachmurzenia,
  • solidnym wykonaniem – potwierdzonym zwykle wieloletnią gwarancją,
  • przystępnymi cenami zakupu oraz montażu,

Instalacje fotowoltaiczne to sposób na uniezależnienie się od podwyżek cen prądu i własne produkowanie ekologicznej, darmowej energii. Zarówno eksperci, jak i zwyczajni użytkownicy, którzy zdecydowali się już na montaż tego rodzaju rozwiązania, potwierdzają, że jest to rewelacyjny wybór dla każdego, komu zależy na oszczędnościach i komforcie.

1.

Spotkanie z naszym konsultantem.

Szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, styl życia oraz projekt, który będziemy realizować. Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o dodatkowych możliwościach.

2.

Przejście do realizacji.

Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie własną elektrownią słoneczną, której pozazdroszczą Ci znajomi oraz rodzina!

3.

Montażi satysfakcja.

Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, konfiguracja i możesz w pełni cieszyć się z własnej elektrowni… Twoje marzenia się spełniły. Gratulujemy!

Jeśli interesuje Cię montaż instalacji PV w mieście Oleśnica, we Wrocławiu lub w okolicach, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu pomożemy Ci wybrać urządzenia o odpowiednich parametrach, zadbać o ich poprawne umiejscowienie i działanie. Oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, dla firm oraz dla rolników od najlepszych producentów, o gwarantowanej wydajności i trwałości. Naszym klientom pomagamy również uzyskać dofinansowanie. Zapraszamy!

Nasze realizacje

Wykonaliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych

Prezentujemy kilka naszych realizacji:

Stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz obsługi

Zadbamy o Twój komfort dając najwyższą jakość

JK Team sp. z o.o. jako firma posiada ubezpieczenie OC o wartości 1 500 000 zł !

Daje to gwarancję oraz bezpieczeństwo inwestowania z JK Team – pradznatury.pl.

Terminowa realizacja

Indywidualny opiekun

Szeroka oferta

Kompleksowa obsługa