POMPY CIEPŁA

Ekologiczne ciepło dla Twojego domu!

Pompa ciepła, to nowoczesne rozwiązanie będące alternatywą dla tradycyjnego systemu ogrzewania budynków. Za jej wyborem przemawiają dwa podstawowe argumenty: ekologia i ekonomia.

Dzięki jej pracy domownicy zyskują najtańsze źródło ogrzewania budynku. Źródłem ciepła jest otaczające nas powietrze, czyli bezpłatna i powszechnie dostępna energia odnawialna. Użytkownicy pomp ciepła cenią również ekologiczny aspekt jej pracy, bowiem pompa nie emituje żadnych spalin i zanieczyszczeń.

Korzystamy z rozwiązań sprawdzonych producentów z którymi współpracujemy od lat. A nasze doświadczenie pozwoliło nam zostać Autoryzowanym Instalatorem oraz Serwisantem dla produktów z naszej oferty.

Nasza oferta Pomp Ciepła:

Oferta pomp ciepła JKTeam – Prądnatury: Atlantic, LG, Fujitsu, Kaisai.

atlantic-logo
atlantic_pompa

Pompy ciepła - efektywny i ekologiczny sposób na ogrzewanie.

JKTeam – Prądnatury to autoryzowany instalator wszystkich produktów z oferty, w tym również renomowanych marek takich jak Atlantic, LG, Fujitsu, Kaisai. Co więcej, firma jest jednym z nielicznych serwisantów pomp ciepła Atlantic w regionie, co daje klientom pewność, że cały proces – od doradztwa po montaż i serwis – będzie przeprowadzony przez jedną, profesjonalną firmę.

fotowoltaika

Działanie i rodzaje pomp ciepła.

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, które pobierają ciepło z powietrza, ziemi lub wody i przetwarzają je na energię cieplną do użytku w domu. Dzięki temu, są bardzo wydajne i ekologiczne, a ponadto pozwalają na znaczne oszczędności w rachunkach za energię. W ofercie JKTeam – Prądnatury znajdują się różne rodzaje pomp ciepła, w tym powietrzne, gruntowe i wodne, co pozwala na dobór optymalnego rozwiązania dla każdego klienta.

Dlaczego warto połączyć pompę ciepła z fotowoltaiką?

Połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zminimalizować koszty energii oraz dbać o środowisko. Dzięki zainstalowaniu paneli słonecznych i podłączeniu ich do pompy ciepła, można uzyskać darmowe źródło energii, co pozwala na jeszcze większe oszczędności w rachunkach za energię.

Nasze realizacje

Wykonaliśmy kilkaset instalacji pomp ciepła

Prezentujemy kilka naszych realizacji:

Stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz obsługi!

JK Team sp. z o.o. jako firma posiada ubezpieczenie OC o wartości 1 500 000 zł !

Daje to gwarancję oraz bezpieczeństwo inwestowania z JK Team – pradznatury.pl.

Terminowa realizacja

Indywidualny opiekun

Szeroka oferta pomp ciepła

Kompleksowa obsługa

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 1. Jakie są korzyści wynikające z posiadania pompy ciepła?
  Pompy ciepła są bardzo wydajne i ekologiczne, pozwalają na znaczne oszczędności w rachunkach za energię oraz dbają o środowisko naturalne.

 2. Jakie rodzaje pomp ciepła oferuje JKTeam – Prądnatury?
  Firma oferuje różne rodzaje pomp ciepła, w tym powietrzne, gruntowe i wodne, co pozwala na dobór optymalnego rozwiązania dla każdego klienta.

 3. Dlaczego warto połączyć pompę ciepła z fotowoltaiką?
  Połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką pozwala na uzyskanie darmowego źródła energii, co przekłada się na jeszcze większe oszczędności w rachunkach za energię.

 4. Czy JKTeam – Prądnatury zajmuje się serwisem pomp ciepła?
  Tak, firma jest jednym z nielicznych serwisantów pomp ciepła Atlantic w regionie i zapewnia kompleksowy serwis wszystkich oferowanych produktów.