Tworzymy efektywne instalacje dla rolników!

Postaw na jakość i nie płać już więcej rachunków za prąd!

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele instalacji fotowoltaicznych. Do każdej z nich podchodziliśmy i do dzisiaj podchodzimy, jakby była najważniejszą w historii naszej firmy.

Wykorzystanie energii słonecznej jest coraz powszechniejsze. Na montaż paneli fotowoltaicznych pozwalających na pozyskanie energii elektrycznej ze słońca decydują się coraz częściej zarówno firmy, jak i prywatni inwestorzy. Również fotowoltaika dla rolnika okazuje się niezwykle korzystna. W końcu gospodarstwa dzięki coraz powszechniejszemu wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń wykazują rosnące zapotrzebowanie na energię. W dobie jej rosnących cen z pewnością nie jest to komfortowa sytuacja. Łatwiej sobie z nią poradzić, korzystając z „zielonej” energii słonecznej.

fotowoltaika dla rolnika oleśnica

Fotowoltaika dla rolnika – liczne korzyści

Panele fotowoltaiczne jeszcze do niedawna były traktowane jako nowinka, nad której opłacalnością żywo debatowali zarówno eksperci, jak i zwyczajni użytkownicy. Dziś już jednak mało kto przedstawia wątpliwości co do ich wydajności i opłacalności. To dlatego, że przez lata technologia fotowoltaiczna została dopracowana i zdążyła już udowodnić swoje liczne zalety. Współcześnie chętnie korzystają z nich również gospodarstwa rolne. Dlaczego? Ponieważ fotowoltaika dla rolnika to możliwość:

 • uniezależnienia się od podwyżek cen energii – które są nieuniknione w najbliższych latach,
 • obniżenia stałych kosztów utrzymania gospodarstwa – a tym samym zwiększenia zysków,
 • zabezpieczenia się na gorsze czasy – rolnictwo to jedna z bardziej niepewnych branż, dlatego, jeśli obecnie nie narzekasz na zyski, zainwestuj je w rozwiązania, które w trudniejszym okresie mogą przynieść Ci ulgę,
 • obniżenia podatku rolnego – dzięki uldze inwestycyjnej,
 • obniżenia podatku dochodowego – dzięki odliczeniu kosztów inwestycji od podstawy opodatkowania,
 • wykorzystania niezagospodarowanych powierzchni (np. dachów) – które dzięki panelom pomogą Ci zarabiać,
 • unowocześnienia gospodarstwa – panele fotowoltaiczne to krok w przyszłość i większy prestiż,
 • zadbania o ekologię – zmniejszenia swojego negatywnego wpływu na środowisko, które obdarza Cię swoimi płodami.

1.

Spotkanie z naszym konsultantem.

Szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, styl życia oraz projekt, który będziemy realizować. Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o dodatkowych możliwościach.

2.

Przejście do realizacji.

Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie własną elektrownią słoneczną, której pozazdroszczą Ci znajomi oraz rodzina!

3.

Montażi satysfakcja.

Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, konfiguracja i możesz w pełni cieszyć się z własnej elektrowni… Twoje marzenia się spełniły. Gratulujemy!

Interesuje Cię fotowoltaika dla rolnika? Nasza firma dysponuje odpowiednimi urządzeniami oraz wiedzą na temat budowy i montażu maksymalnie wydajnych, opłacalnych instalacji fotowoltaicznych. Działamy na terenie miasta Oleśnica i w całym regionie. Zapraszamy do kontaktu

Poświęć 5 minut przedstawimy Ci wycenę na Twój własny, darmowy prąd:

Formularz wyceny Twojej instalacji

zł/mies.
 • Termin instalacji?
 • Jak najszybciej
 • Do 3 miesięcy
 • Do 6 miesięcy
 • Nie wiem
Regulamin i polityka prywatności znajdują się w stopce strony.